De lente is nu echt in het land, …de terrassen zijn al wat opgepoetst, we kunnen weer mensen uitnodigen om te genieten van lekker eten, heerlijke wijnen,… het leven. Disfrutad!
Na onze interessante en aangename voorjaarsdegustatie in maart, laten we jullie via onze proefdozen van de maand april & mei meeproeven van deze voorjaarsselectie.
Op de degustatie werd er geproefd per twee wijnen die onderling een link hadden, deze wordt in de proefdoos telkens aangevuld met een derde wijn, met diezelfde link.
We stellen u in de maand mei, de tweede helft van onze voorjaarsselectie voor aan de hand van twee dozen met telkens 3×2 flessen witte wijn, eentje met enkel roséwijnen, en drie dozen rode wijnen, van één bepaalde druif, één bepaalde regio, of één enkel wijnhuis…Een korte uitleg van de wijnen vind je terug in de doos.
Maar grasduin gerust op de rest van onze website… ruime keuze aan wijnen, geschenken, delicatessen, wijnkaarten,…
Hieronder vind je de proefdozen voor MEI 2022
-
Proefdoos 1 – 5/2022 – Mediterraans wit
67,50€Drie wijnen van 3 wijnhuizen, uit 3 verschillende regio’s maar met een Mediterraans klimaat, waardoor meestal wat vollere wijnen kunnen worden geproduceerd, uiteraard ook afhankelijk van de druivenvariëteit, maar steeds met mooie frisheid!
Van aperitief tot maaltijdwijn bij uitstek!
-
Proefdoos 3 – 5/2022 – karaktervolle Rosados
54,70€Deze drie karaktervolle roséwijnen uit drie verschillenden regio’s, zijn ideale begeleiders van gegrilde gerechten en bbq’s, maar ook bij kruidige Aziatische of pittige Zuid-Amerikaanse keuken.
-
Proefdoos 4 – 5/2022 – Rood, van een familie wijnhuis met lange traditie
58,80€Een Tempranillo, een Garnacha Tinta en een minder gekende (maar schitterende) Vidadillo, combineren met dagelijkse keuken, gegrilde gerechten en bbq, tot intensere aardse gerechten.
-
Proefdoos 5 – 5/2022 – Rood, autochtoon, sappig, met mooie fraîcheur
73,90€Rode wijnen van autochtone druiven, mooie begeleiders voor gerechten die net die frisheid in een wijn vragen, gerechten met tomaten, maar ook gegrilde gerechten, of zelfs soms vis.
-
Proefdoos 6 – 5/2022 – Krachtig rood vanop de Meseta, Tinto Fino
88,60€In deze proefdoos zitten 3 wijnen gemaakt van 100% Tinto Fino oftewel Tinta del Pais, de moeder der Tempranillo.
Karaktervol, met veel structuur en mooie ondersteunende zuren, om te serveren bij stevigere gerechten, gegrild vlees, ovengerechten,…